Oferta - cennik

Poznaj nasze usługi:

Zapraszamy na BEZPŁATNE KONSULTACJE !!!

 SALON HOLLYWOOD HAIR 

ul. Belwederska 44


PRACUJEMY NA WŁOSACH SŁOWIAŃSKICH NAJLEPSZEJ JAKOŚCI !  

Włosy najlepszej jakości, delikatne, bardzo wytrzymałe , o podatnej strukturze. Są to włosy naturalne ścięte prosto z głowy innej osoby. Można je dowolnie stylizować, farbować i poddawać zabiegom chemicznym. Przy odpowiedniej pielęgnacji mogą służyć nam około 2 lata. Włosy te są polecane dla osób bardzo wymagających ze względu na swoją jakość.


 

METODA HH Keratin Mini Bondes

Nasza autorska metoda polecana do każdego rodzaju włosów, metoda jest bardzo mało widoczna.

Do tej metody stosujemy WYSOKIEJ JAKOŚCI włosy SŁOWIAŃSKIE.

HH Keratin mini bondes to nasza autorska metoda ręcznego formowania bardzo malutkich, mocnych i wytrzymałych zgrzewów za pomocą najlepszej naturalnej keratyny, dzięki czemu nie niszczą struktury włosa a pasma są wielokrotnego użytku.

Metoda polega na łączeniu pasm włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą mało widocznych zgrzewów keratynowych. Keratyna rozgrzewana jest za pomocą zgrzewarki i formowana na paśmie włosów klientki w malutki zgrzew, nie dotykając przy tym ciepłem włosów klientki. Pracujemy na renomowanych narzędziach (zgrzewarka - jest to prosty i profesjonalny system doczepiania pasemek przy użyciu technologii energii cieplnej. Sprzęt z innowacyjnie zaprojektowanym aplikatorem z końcówkami PTFE.  Mniejsze zgrzewy keratynowe (szczególnie przy grzywce i na skroniach, gdzie skóra głowy jest bardzo delikatna) tworzymy za pomocą zgrzewarki z cieńszymi końcami. Jej końcówki są wykonane z lekkiego aluminium z najwyższej jakości antyprzylepnego teflonu. Specjalny wzór aplikatora zapewnia najbardziej precyzyjny i dokładny rezultat.

Włosy wykonane metodą keratynową można nosić od 3 do 4 miesiecy. Po tym czasie włosy należy podciągnąć tzn. zdejmujemy i zakładamy je ponownie. Zgrzewy keratynowe usuwamy specjalnymi cążkami bez naruszenia struktury włosów naturalnych.

 

 

PIELĘGNACJA

Przeczytaj jak dbać o przedłużane włosy : 

 
 • Myć włosy w pozycji pionowej, najlepiej pod prysznicem, nie plątać włosów podczas mycia, nie myć okrężnymi ruchami, a delikatnie masując opuszkami palców przestrzenie międzyzgrzewowe lub miejsca między łączeniami.

 • Do mycia używać szamponów nawilżających, a po myciu masek, odżywek i sprayów nawilżających (np. z jedwabiem), włosy przedłużane WYMAGAJĄ INTENSYWNEGO NAWILŻANIA. Przy myciu starać się omijać miejsca łączeń.  Polecamy kosmetyki z linii NYCE dostępne w naszych salonach.
 • Nie zaleca się stosowania nie sprawdzonych produktów do pielęgnacji zawierających alkohol, gdyż alkohol wysusza włosy przedłużane, a także źle wpływa na miejsca łączeń, a także ceramid i protein, których używanie może spowodować splątanie włosa.  Włosy naturalne można suszyć ciepłym powietrzem suszarki, układać je wedle uznania, a także prostować prostownicą, modelować lokówką, zawsze zabezpieczyć włoski sprayem TERMOOCHRONNYM ( polecamy Schwarzkopf OSiS+ Flatliner ) 

 • Rozczesywać włosy od skóry, miękka szczotka ominie łączenia; czesząc, szczególnie mokre włosy, lekko przytrzymywać włosy u nasady,przed czesaniem włosy  dobrze osuszyć ręcznikiem, można wiązać turban z ręcznika, aby lepiej wyschły. Nie zapominać o utrzymywaniu włosów w pozycji pionowej, na każdym etapie ich pielęgnacji. Nie czochrać włosów, rozczesywać włosy od razu po myciu, na mokro!

 • Przy suszeniu suszarką wysuszyć włosy do końca, szczególnie w okolicach miejsc łączeń, nie zostawiać nie wysuszonych włosów. Końcówki ładnie wyciągnąć na szczotkę.

 • Do uprawiania sportów, pływania w basenie - związywać włosy w warkocz lub kucyk

 • Po kąpieli w basenie (chlorowanej wodzie), w morzu - umyć lub spłukać włosy.

 • Co najmniej raz w miesiącu poleca się dokładne przeczesywanie włosów, separując pasemka, można to zrobić np. u fryzjera, kontrolować miejsca łączeń.

 • Włosy czeszemy specjalną szczotką z podwójną regulacją włosia, które wyczesuje nam przestrzenie międzyzgrzewowe, NALEŻY CZESAĆ BARDZO DELIKATNIE!, NIE CIĄGNĄĆ!

 • Aby zapobiec plątaniu włosów, najpierw rozczesać a potem wiązać włosy do snu, w warkocz lub kucyk

 • Nigdy nie kłaść się spać z mokrymi, wilgotnymi włosami !

 • Po wykonaniu usługi przedłużania zaleca się nie myć włosów ok.2 dni, tak aby zgrzewy się ukonstytuowały.

 • Na włosach przedłużanych można wykonywać wszelkie zabiegi stylizacyjne, w tym tapirować je, układać w koki, wiązać, włosy szybko ulegają skręceniu.

 • Włosy naturalne można farbować (wskazane doświadczenie). Dobrym sposobem odświeżenia fryzury jest farbowanie tylko samej korony głowy lub odrostów. Nie wolno rozjaśniać włosów przedłużanych.