Włosy przedłużane to coraz popularniejszy sposób na szybką i efektowną zmianę fryzury, jednak ich utrzymanie wymaga szczególnej troski. Jednym z najczęstszych problemów, z jakim borykają się kobiety, które decydują się na przedłużanie włosów, jest wypadanie ich. W tym artykule omówimy przyczyny i możliwe rozwiązania tego problemu.

Czy włosy przedłużane mogą wypadać?

Tak, to prawda. Włosy przedłużane mogą się wyczesywać z łączeń, najczęściej jest to spowodowane nieprawidłową pielęgnacją lub źle założonymi włosami. Zdarza się, że pasma zsuwają się w całości i również może mieć na to wpływ nieprawidłowa pielęgnacja lub zbyt tłuste kosmetyki do włosów.

Jak dbać o przedłużane włosy, by nie wypadały?

Aby uniknąć wypadania włosów przedłużanych, należy zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. Wybieraj specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do włosów przedłużanych, które są delikatne i niezbyt obciążające dla włosa, oraz stosuj się do wskazówek pielęgnacyjnych przekazanych przez stylistów. Marka Hollywood Hair oferuje całą gamę kosmetyków przeznaczonych do włosów przedłużanych m.in szampony, odżywki, maski

Jak myć i czesać włosy przedłużane?

Pielęgnacja włosów przedłużanych nie jest trudna, jednak trzeba pamiętać o prawidłowej pielęgnacji. Należy używać specjalistycznych szamponów oraz odżywek. Kosmetyki firmy Hollywood Hair zostały stworzone specjalnie do włosów przedłużanych tak aby utrzymać włosy w najlepszej jakości przez cały okres ich użytkowania.

Fakty i mity o wypadaniu włosów przedłużanych

MIT 1: Każde przedłużenie włosów prowadzi do ich wypadania.

FAKT: Odpowiednio wykonane przedłużenie włosów nie prowadzi do uszkodzenia ani wypadania włosów. Należy pamiętać o prawidłowej pielęgnacji

MIT 2: Pasemka przedłużone na stałe mogą pozostać na głowie przez długi czas.

FAKT: Pasemka należy podciągać regularnie w rekomendowanym czasie przez stylistę, aby zapobiec uszkodzeniu naturalnych włosów i utrzymaniu właściwej kondycji skóry głowy.

MIT 3: Pasemka przedłużone na stałe są niezwykle niewygodne i ciężkie.

FAKT: Dobrej jakości pasemka są lekkie i wygodne, a ich noszenie nie sprawia większych problemów. Przedłużanie włosów Hollywood Hair to dyskretne i wygodne łączenia z włosów naturalnych.