fbpx

O nas

Hej, to my — Hollywood Hair! Eksperci od przedłużania włosów.

Jesteśmy przekonani, że zmiany zaczynają się od głowy, nawet wtedy, gdy chodzi o wygląd zewnętrzny. Naprawdę widzieliśmy niejedną metamorfozę — szok, jak zmiana długości włosów potrafi wpłynąć na wizerunek! To sprawia, że kobiety, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług, czują się o niebo lepiej we własnej skórze. Możliwość oglądania tych niesamowitych metamorfoz sprawia, że kochamy swoją pracę z każdym dniem jeszcze mocniej. Właśnie dlatego robimy to, co robimy, pełni serca i profesjonalizmu.

Z tych samych powodów idziemy zawsze o krok do przodu. Tak oto wprowadziliśmy własną metodę przedłużania włosów — HH keratin mini bondes. Nowy sposób okazał się strzałem w dziesiątkę, albowiem tworząc małe zgrzewy keratynowe równocześnie zachowaliśmy trwałość efektu przedłużenia we wszystkich przypadkach. Tym samym przedłużone włosy stają się komfortowe dla klientek, bo małe zgrzewy są prawie niewyczuwalne. Ponadto nie niszczą włosów klientek, więc są dla nich w pełni bezpieczne.

To jednak nie wszytko, bo piękne włosy, to nie tylko długość. Kierujemy uwagę naszych klientek na zdrową pielęgnację i suplementację od środka. Dlatego w naszym sklepie można znaleźć kosmetyki niezbędne do dbania o włosy, a także suplementy diety.