fbpx

Skup włosów

Masz za dużo na głowie? To dobrze się składa — możesz na tym dodatkowo całkiem nieźle zarobić! O tym jak przebiega skup włosów, przeczytasz w tej części strony.

Skup włosów naturalnych staje się coraz popularniejszy. W Hollywood Hair sprzedasz swoje włosy w atrakcyjnej cenie. Jednak to, ile możesz otrzymać, zależy od indywidualnych kwestii. Jakich?

Cena za włosy naturalne zależy od grubości i długości włosów. Nie bez znaczenia jest także ich struktura, a więc to, w jakim są stanie. Kolejna kwestia dotyczy wieku włosów. Nierzadko tuż po przyjęciu pierwszej komunii dziewczynka wspólnie z rodzicami decyduje się na ich ścięcie ze względu na wygodę — to te włosy są najcenniejsze. Na lepszą kwotę mogą także liczyć nastolatki do 16 roku życia i kobiety, których włosy nigdy nie były farbowane. We wszystkich trzech przypadkach takie włosy nazywamy dziewiczymi.

Jak ściąć włosy do skupu?

Pamiętaj, że włosy przed ścięciem powinny być dokładnie umyte i nie wolno na nie nakładać odżywki ani maski. Odpowiednio przygotowane należy podzielić na 4 partie: tył głowy (partia górna, partia dolna), lewy bok głowy, prawy bok głowy. Wszystkie części zwiąż gumkami recepturkami, a potem stwórz z nich warkocze, dołem zapięte przy pomocy gumki. Zetnij je 2-3 cm powyżej gumki. Zaznacz, najlepiej karteczkami, dolną i górną część warkoczyków.