Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

2 NOWE SALONY ! LUBLIN I ŁÓDŹ

2 NOWE SALONY ! LUBLIN I ŁÓDŹ

Nasze nowe salony w Lublinie i w Łodzi już otwarte! 

Jako Hollywood Hair prężnie się rozwijamy i spieszymy do Was z nowymi informacjami. Z myślą o klientkach otworzylismy dwa nowe salony w Lublinie i w Łodzi. Tym samym przyspieszamy naszą ekspansję na mapie Polski. Serdecznie zachęcamy do rezerwacji wizyt w nowych placówkach. Nasze ekspertki już na Was czekają. 

Do tej pory tylko w 2022 roku otworzyliśmy łącznie trzy nowe salony w Polsce. Po Szczecinie działalność rozpoczęły placówki w Lublinie (ul. Dolińskiego 2) i w Łodzi (ul. Piotrkowska 23). Na tym nie poprzestajemy. Naszym celem jest to, aby Hollywood Hair stało się marką globalną i było niekwestionowanym liderem w branży przedłużania włosów. 

- Otwarcie dwóch nowych salonów, to dla nas bardzo duże wydarzenie. Dzięki temu nie tylko konsekwentnie realizujemy nasze cele związane z intensywną ekspansją i rozwojem marki na polskim rynku, ale równocześnie zwiększamy też skalę naszego biznesu. Jestem przekonana, że klientek w nowych lokalizacjach na pewno nie zabraknie. Wiele lat pracowaliśmy na naszą obecną pozycję i niezmiernie się cieszę, że nasz rozwój postępuje tak prężnie. Wierzę, że jeszcze dużo przed nami - mówi Klaudia Duszyńska, założycielka Hollywood Hair. 

Przed nami otwarcia kolejnych salonów w kraju. 

- Po Lublinie i Łodzi od razu przystępujemy do prac nad otwarciem nowych placówek w kraju. Lokalizacje, choć już wybrane, zostaną ogłoszone niebawem. Planowo zaprosimy do nich klientki jeszcze w tym roku! Naszym celem jest to, aby marka Hollywood Hair była obecna nie tylko w całej Polsce, ale również stała się globalna i rozpoznawalna na świecie, do czego intensywnie się przygotowujemy. Przyszły rok zapowiada się bardzo produktywnie pod względem powiększania naszej sieci - zapowiada Klaudia Duszyńska. 

Jeszcze w tym roku planujemy udostępnić Wam specjalną aplikację, która powstaje przy zastosowaniu sztucznej inteligencji oraz technologii rozszerzonej rzeczywistości z uwzględnieniem najnowszych trendów na rynku. 

Do zobaczenia w naszych salonach. 

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X