Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Przeczytaj więcej

Oferujecie włosy syntetyczne czy naturalne?

W Hollywood Hair w swojej ofercie posiadamy wyłącznie naturalne włosy. Nie zaopatrujemy się we włosy syntetyczne. Mamy sprawdzonych od lat dostawców , od których kupujemy włosy zadbane, zdrowe, najlepszej jakości. Prowadzimy również skup włosów, na który można przyjść osobiście ściąć i sprzedać włosy.

Jaki rodzaj włosów naturalnych macie w ofercie?

Do wyboru są włosy słowiańskie lux oraz dziewicze. Włosy słowiańskie są włosami farbowanymi, dostępnymi w różnych odcieniach – aby najlepiej dopasować je do włosów właściwych (czyli włosów klientki). Natomiast włosy dziewicze pozyskiwane są najczęściej od dzieci – są delikatniejsze i niefarbowane.

Jakie długości są dostępne?

Najkrótsze dostępne długości to ok. 35 cm, najdłuższe – nawet 100 cm. Opcje najdłuższe są trudniej dostępne, dlatego przed udaniem się do naszego salonu najlepiej zadzwonić na recepcje i zapytać o dostępność konkretnej długości.

Czy przedłużane włosy można dowolnie stylizować i farbować?

Tak, nasze włosy możesz farbować, układać, kręcić, prostować. W przypadku stylizacji pamiętaj jednak, aby zapewnić włosom ochronę termiczną – przy użyciu sprayu termoochronnego. Nie zalecamy rozjaśniać włosów.

Czy mogę tylko zagęścić włosy?

Tak. Stosowana przez nas metoda przedłużania HH Keratin mini bondes pozwala również tylko zagęścić włosy do długości własnych. Często podejmujemy się trudnych przypadków takich jak rekonstrukcja boków i grzywki.

Czy mogę przedłużać włosy po chemioterapii?

Tak, jeśli Twoje włosy są już odpowiedniej długości (ok. 10 cm) i nadmiernie nie wypadają.

Czy przedłużanie włosów jest dla wszystkich?

Przeciwwskazaniem do zabiegu przedłużania włosów jest nadmierne wypadanie włosów oraz choroby skóry głowy. Bardzo ważne jest również pozytywne nastawienie do zabiegu i brak lęku przed utratą włosów.

Boje się, że przedłużanie włosów może mi zaszkodzić

Jeśli nie jesteś pewna czy przedłużanie włosów jest dla Ciebie (masz obawy, strach) – przed umówieniem wizyty udaj się na konsultację z trychologiem, dermatologiem, psychiatrą lub innym lekarzem specjalistą, który wyda decyzję i udzieli zgody.

Czy muszę myć głowę przed zabiegiem?

Do salonu prosimy przychodzić zawsze w czystych włosach, przed zabiegiem są ponownie oczyszczane specjalnymi produktami . Po wykonaniu usługi przedłużania nie należy myć włosów przez co najmniej 48 godzin.

Jaką metodą przeprowadza się zabieg?

Hollywood Hair stosuje metodę HH Keratin mini bondes oraz Metodę Ukrytą. To autorskie metody, w której ręcznie formujemy niewielkie, mocne i bardzo wytrzymałe zgrzewy z naturalnej keratyny najlepszej jakości. Keratyna nie niszczy struktury włosa, a same pasma dzięki temu są wielokrotnego użytku.

Ile trwa zabieg przedłużania włosów?

W zależności od oczekiwanej gęstości zabieg trwa średnio 2-3 godziny. Zabieg ten może wynieść jednak nawet do 6 godzin – wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Umów się na bezpłatną konsultację, aby dowiedzieć się więcej.

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja opieki nad włosami obejmuje bezpłatne wizyty kontrolne oraz poprawki, porady, szybki kontakt i wsparcie. Ponadto założymy pasemka, które spadły, oraz przełożymy niewygodne pasemka. 

Jak prawidłowo pielęgnować włosy, dowiesz się z naszych tutoriali na kanale Youtube Hollywood Hair oraz tutaj

Po jakim czasie od założenia włosów mogę je umyć?

Pierwsze mycie włosów po zabiegu można wykonać najwcześniej po 48 godzinach.

Czy mogę spinać włosy?

Przez 7 dni od założenia włosów nie należy spinać ich w wysoką kitkę, aby nie naciągać włosów i nie podrażnić skóry głowy. Do snu zalecamy wiązać włosy w dwa kucyki lub dwa luźne warkocze.

Jak myć włosy?

Włosy myjemy co 1-3 dni wyłącznie w pozycji pionowej. Używamy polecanych szamponów, odżywek i masek marki Hollywood Hair. Nie plączemy włosów podczas mycia – dokładnie masujemy skórę głowy opuszkami palców. Następnie bardzo dokładnie wypłukujemy kosmetyki z włosów. Po myciu włosy można zawinąć w turban przy pomocy ręcznika, aby je osuszyć, a następnie wysuszyć.

Czy mogę spać z wilgotnymi/mokrymi włosami?

Przed snem włosy należy dokładnie wysuszyć. Nie kładziemy się z wilgotnymi czy mokrymi włosami. Może to spowodować liczne splątania i problemy z rozczesywaniem włosów tak że Twoich własnych.

Jak prawidłowo suszyć włosy?

Przed suszeniem należy dokładnie rozczesać włosy oraz użyć termoochrony Hollywood Hair. Następnie suszymy włosy suszarką od góry do dołu, równocześnie je czesząc.

Jak pielęgnować włosy?

Sukcesem prawidłowej pielęgnacji jest dobór odpowiednich, bezpiecznych kosmetyków takich jak kosmetyki Hollywood Hair – które są przystosowane do włosów przedłużanych, aby wspierać ich jakość oraz żywotność.

Jak czesać włosy?

Włosy należy dokładnie rozczesywać od nasady 1-2 razy dziennie, przed kąpielą oraz po kąpieli i wstępnym osuszeniu ręcznikiem. Zalecamy używanie szczotki Hollywood Hair, która dokładnie rozczesuje przestrzenie międzyzgrzewowe. Raz na 2 tygodnie sprawdź łączenia palcami, w razie potrzeby odseparuj je od siebie.

Kiedy udać się na podciąganie włosów?

Na podciąganie umawiamy się od 1,5 do 4 miesięcy w zależności od kondycji i grubości włosów naturalnych.

Przeciwwskazania do zabiegu to nadmiernie wypadające włosy, choroby skóry głowy, strach przed utratą własnych włosów. Jeśli nie jesteś pewna czy Twoje włosy nadają się do przedłużania, skonsultuj to z trychologiem, dermatologiem, psychiatrą lub lekarzem specjalistą, który wyda odpowiednią zgodę. Salony Hollywood Hair nie przeprowadzają badań pod kątem przeciwwskazań do wykonania zabiegu, klient decyduje się na zabieg na własną odpowiedzialność

X