Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Festiwal Hairchella wystartował!

Festiwal Hairchella wystartował!

Poniedziałek 8 maja to dla nas bardzo ważny dzień. To właśnie wtedy swoją działalność rozpocznie dziesiąty salon pod szyldem Hollywood Hair. Po Warszawie, Poznaniu, Sopocie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Marbelli przyszedł czas na Szczecin. Otwarciu naszego jubileuszowego salonu, towarzyszy także rozpoczęcie festiwalu włosów „Hairchella”. Szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie poniżej. 

Witamy w Szczecinie 

Nasz salon w stolicy województwa zachodniopomorskiego, zlokalizowany będzie przy ul. Bolesława Krzywoustego 80. Już teraz serdecznie zachęcamy do rezerwacji wizyt. Cieszymy się, że dzięki nowej lokalizacji będziemy mogli spełniać marzenia i upiększać jeszcze więcej kobiet, a tym samym dodawać im pewności siebie.

Poza usługą profesjonalnego przedłużania i zagęszczania włosów nasze klientki będą mogły skorzystać również z usług fryzjerskich, pielęgnacyjnych czy trychologicznych. Czekają na nie także specjalne pakiety usług oraz gwarancja opieki nad włosami, co jest wyróżnikiem naszej marki. Co więcej, jak w każdym z naszych salonów, zaoferujemy im własne suplementy, kosmetyki oraz akcesoria służące pielęgnacji i pozwalające zadbać o dobrą kondycję i piękny wygląd włosów. Zakres i cennik naszych usług znajdziecie tutaj.

Festiwal „Hairchella” 

8 maja startujemy również z włosowym festiwalem „Hairchella”, którego jesteśmy pomysłodawcami. Serdecznie zachęcamy zainteresowane kobiety (nie tylko nasze klientki) do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, gdzie główną rolę odgrywają włosy. Festiwal potrwa łącznie 7 tygodni i odbędzie się w miastach, w których funkcjonują nasze salony. 

W trakcie festiwalu będzie można skorzystać z darmowych konsultacji, zasięgnąć porad dotyczących pielęgnacji włosów, wzbogacić swoją fryzurę o kolorowe warkoczyki lub wykonać modne stylizacje: fale/loki z pomocą naszych ekspertek. Dodatkowo przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na nasze produkty i suplementy, sięgające nawet 40%! Dla każdej z klientek, która w trakcie trwania włosowego święta odwiedzi nasz salon, przewidzieliśmy też Collagen Drink, który pomoże cieszyć się kompleksową pielęgnacją włosów, skóry i paznokci. 

Harmonogram festiwalu: 

8-14.05 Szczecin; ul. Bolesława Krzywoustego 80

15-21.05 Poznań; ul. Plac Wolności 7

22-28.05 Katowice; Altus, ul. Uniwersytecka 13

29.05-04.06 Wrocław; ul. Plac Kościuszki 5

5-11.06 Sopot; ul. Aleja Niepodległości 727

12-18.06 Kraków; ul. Zwierzyniecka 30

19-25.06 Warszawa; ul. Belwederska 44, ul. Wilcza 2/4 lok 1 oraz ul. Sobieskiego 102 A

*W każdym z miast festiwal trwa od poniedziałku do piątku (bez weekendu).

Do zobaczenia! 

Kontynuuj czytanie

Regulamin Konkursu „SUPER ROZDANIE”

Regulamin Konkursu „SUPER ROZDANIE”

Kontynuuj czytanie
REGULAMIN KONKURSU „Wygraj metamorfozę dla swojej mamy

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj metamorfozę dla swojej mamy

Kontynuuj czytanie
Tape on, clip in – metody przedłużania włosów

Tape on, clip in – metody przedłużania włosów

Kontynuuj czytanie

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X