Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Festiwal Hairchella wystartował!

Festiwal Hairchella wystartował!

Poniedziałek 8 maja to dla nas bardzo ważny dzień. To właśnie wtedy swoją działalność rozpocznie dziesiąty salon pod szyldem Hollywood Hair. Po Warszawie, Poznaniu, Sopocie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Marbelli przyszedł czas na Szczecin. Otwarciu naszego jubileuszowego salonu, towarzyszy także rozpoczęcie festiwalu włosów „Hairchella”. Szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie poniżej. 

Witamy w Szczecinie 

Nasz salon w stolicy województwa zachodniopomorskiego, zlokalizowany będzie przy ul. Bolesława Krzywoustego 80. Już teraz serdecznie zachęcamy do rezerwacji wizyt. Cieszymy się, że dzięki nowej lokalizacji będziemy mogli spełniać marzenia i upiększać jeszcze więcej kobiet, a tym samym dodawać im pewności siebie.

Poza usługą profesjonalnego przedłużania i zagęszczania włosów nasze klientki będą mogły skorzystać również z usług fryzjerskich, pielęgnacyjnych czy trychologicznych. Czekają na nie także specjalne pakiety usług oraz gwarancja opieki nad włosami, co jest wyróżnikiem naszej marki. Co więcej, jak w każdym z naszych salonów, zaoferujemy im własne suplementy, kosmetyki oraz akcesoria służące pielęgnacji i pozwalające zadbać o dobrą kondycję i piękny wygląd włosów. Zakres i cennik naszych usług znajdziecie tutaj.

Festiwal „Hairchella” 

8 maja startujemy również z włosowym festiwalem „Hairchella”, którego jesteśmy pomysłodawcami. Serdecznie zachęcamy zainteresowane kobiety (nie tylko nasze klientki) do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, gdzie główną rolę odgrywają włosy. Festiwal potrwa łącznie 7 tygodni i odbędzie się w miastach, w których funkcjonują nasze salony. 

W trakcie festiwalu będzie można skorzystać z darmowych konsultacji, zasięgnąć porad dotyczących pielęgnacji włosów, wzbogacić swoją fryzurę o kolorowe warkoczyki lub wykonać modne stylizacje: fale/loki z pomocą naszych ekspertek. Dodatkowo przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na nasze produkty i suplementy, sięgające nawet 40%! Dla każdej z klientek, która w trakcie trwania włosowego święta odwiedzi nasz salon, przewidzieliśmy też Collagen Drink, który pomoże cieszyć się kompleksową pielęgnacją włosów, skóry i paznokci. 

Harmonogram festiwalu: 

8-14.05 Szczecin; ul. Bolesława Krzywoustego 80

15-21.05 Poznań; ul. Plac Wolności 7

22-28.05 Katowice; Altus, ul. Uniwersytecka 13

29.05-04.06 Wrocław; ul. Plac Kościuszki 5

5-11.06 Sopot; ul. Aleja Niepodległości 727

12-18.06 Kraków; ul. Zwierzyniecka 30

19-25.06 Warszawa; ul. Belwederska 44, ul. Wilcza 2/4 lok 1 oraz ul. Sobieskiego 102 A

*W każdym z miast festiwal trwa od poniedziałku do piątku (bez weekendu).

Do zobaczenia! 

Kontynuuj czytanie

Regulamin Konkursu „SUPER ROZDANIE”

Regulamin Konkursu „SUPER ROZDANIE”

Kontynuuj czytanie
Hollywood Hair startuje z tygodniem trychologicznym i zaprasza na darmowe badania!

Hollywood Hair startuje z tygodniem trychologicznym i zaprasza na darmowe badania!

Kontynuuj czytanie
Tape on, clip in – metody przedłużania włosów

Tape on, clip in – metody przedłużania włosów

Kontynuuj czytanie