Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Hollywood Hair startuje z tygodniem trychologicznym i zaprasza na darmowe badania!

Hollywood Hair startuje z tygodniem trychologicznym i zaprasza na darmowe badania!

Firma Hollywood Hair będąca liderem na krajowym rynku przedłużania włosów, zaprasza kobiety do wzięcia udziału w zorganizowanym przez siebie tygodniu trychologicznym. W ramach wydarzenia marka oferuje m.in. bezpłatne badania i konsultacje ze specjalistami skierowane do kobiet. Akcja startuje już dzisiaj tj. w poniedziałek 13 listopada i potrwa do piątku 17 listopada br. w Warszawie.


Inspiracją do zorganizowania tygodnia trychologicznego przez Hollywood Hair jest chęć firmy do wspierania i pomocy kobietom. Termin akcji to celowo październik, który od lat jest miesiącem profilaktyki raka piersi i zwraca uwagę na kwestie zdrowia kobiet.
- Zdrowie jest najważniejsze w naszym życiu. My również jako Hollywood Hair chcemy wspierać i motywować kobiety do tego, aby kompleksowo troszczyły się o swoje zdrowie. W ramach naszej akcji zachęcamy je m.in. do wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach z trychologami i badaniach skóry głowy. Nasi eksperci chętnie podpowiedzą także, w jaki sposób prawidłowo dbać o włosy i ich
kondycję - mówi Klaudia Duszyńska, założycielka Hollywood Hair.
Podczas tygodnia trychologicznego z Hollywood Hair kobiety będą mogły też skorzystać z analizy skóry głowy i włosów mikrokamerą oraz zasięgnąć porad dotyczących doboru pielęgnacji i leczenia skóry głowy. W trakcie trwania akcji firma oferuje również zabiegi trychologiczne, takie jak np. masaż mikroprądami, laserowa terapia skóry głowy czy peeling skóry głowy z atrakcyjnymi rabatami.
W dzisiejszych czasach włosy odgrywają bardzo ważną rolę i stanowią nieodłączny element wizerunku. W całości jest im poświęcona jedna z gałęzi medycyny - trychologia. Jednym z najpoważniejszych problemów, który może dotyczyć naszych włosów, jest ich wypadanie, a nawet łysienie. Zła kondycja włosów może także świadczyć o poważniejszych dolegliwościach organizmu. Na
stan naszych kosmków wpływają m.in. dieta, stres oraz nieprawidłowa pielęgnacja.
- Jeśli nie będziemy właściwie i świadomie dbać o skórę głowy, to przełoży się to na wygląd i kondycję naszych włosów. Co więcej - bardzo często np. ich wypadanie negatywnie odbija się na samopoczuciu, a co za tym idzie na kondycji psychicznej wielu kobiet. Warto więc zainteresować się tym tematem i zastanowić, jak możemy sobie pomóc. Trycholodzy wspierają nie tylko w analizie i diagnozie, ale również w leczeniu problemów związanych ze skórą głowy. Choroby włosów często na początku pozostają niezauważone, stąd należy korzystać z wizyt u specjalistów - tłumaczy Klaudia Duszyńska.
Udział w tygodniu trychologicznym Hollywood Hair jest bezpłatny, wymagane są jednak wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 578-903-292. Miejsce organizacji akcji to salon Hollywood Hair przy ul. Belwederskiej 44 w Warszawie. Badania i konsultacje będą prowadzone od godziny 10 do 17.

Kontynuuj czytanie

2 NOWE SALONY ! LUBLIN I ŁÓDŹ

2 NOWE SALONY ! LUBLIN I ŁÓDŹ

Kontynuuj czytanie
Witamy w Bydgoszczy!

Witamy w Bydgoszczy!

Kontynuuj czytanie
REGULAMIN KONKURSU „ROZDANIE ŚWIĄTECZNE”

REGULAMIN KONKURSU „ROZDANIE ŚWIĄTECZNE”

Kontynuuj czytanie

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X