Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Jak długo utrzymują się włosy po przedłużaniu?

Jak długo utrzymują się włosy po przedłużaniu?

Przedłużanie włosów to zabieg, który zyskuje coraz większą popularność wśród kobiet. I nic dziwnego, bo może zdziałać na głowie cuda! Jest to idealny sposób na zagęszczenie fryzury i dodanie naturalnym pasmom wymarzonej długości. W ciągu jednej wizyty u specjalisty można zmienić się niemal nie do poznania i zyskać nową pewność siebie. Brzmi obiecująco?

Przedłużanie włosów w Hollywood Hair

W salonie Hollywood Hair spełniamy marzenia naszych klientek, zagęszczając i przedłużając im włosy wedle życzenia. Stosujemy autorską metodę przedłużania „HH Keratin mini bondes”, którą śmiało można nazwać najlepszą na rynku. Zabieg polega na ręcznym formowaniu niewielkich, mocnych i bardzo wytrzymałych zgrzewów z naturalnej keratyny. Jest bezpieczny, a produkty, które do niego wykorzystujemy, mają najlepszą jakość dostępną na rynku. Wykonywany u nas zabieg przedłużania nie niszczy struktury włosów – dzięki temu mogą rosnąć nienaruszone.

W ofercie Hollywood Hair można znaleźć włosy „słowiańskie lux” oraz „dziewicze”. Te pierwsze są farbowane, dostępne w różnych odcieniach – aby najlepiej dopasować je do naturalnych włosów. Natomiast dziewicze pochodzą zazwyczaj od dzieci – są delikatnie i niefarbowane. W naszym salonie możemy przedłużyć włosy od 35 do 100 cm, wedle życzenia klientki.


Odpowiedzi na najczęściej zadawane przez nasze klientki pytania znajdziesz tutaj >>>

Co ile trzeba podciągać włosy?

Podciąganie, inaczej zwane korektą, wykonuje się w zależności od preferencji i jakości naturalnych włosów klientki. Na kolejną wizytę umawiamy się zazwyczaj za 1,5 do 4 miesięcy – w zależności od kondycji i grubości naturalnych włosów osoby poddającej się zabiegowi.

W dniu następnej wizyty po przedłużaniu włosów, ściągamy wszystkie pasma z oznaczeniem ich miejsc. Następnie przerabiamy je na nowo, aplikując końcówkę keratynową. Kolejnym krokiem jest założenie ściągniętych włosów z powrotem na głowę klientki. W trakcie zabiegu warto dołożyć 10/30 g nowych pasm ze względu na to, że po kilku miesiącach użytkowania włosy wyczesują się i należy je uzupełnić. Po ściągnięciu, a przed założeniem nowych pasm, myjemy głowę i zazwyczaj wykonujemy zabieg regeneracji na włosy. Jest to postępowanie, które zawsze zalecamy naszym klientkom, bo wpływa korzystnie na kondycję ich naturalnej fryzury. Czas trwania całego podciągania to ok. 3-4 godziny.


Podciąganie włosów jest kwestią indywidualną, ale można przyjąć, że:

– włosy cienkie, osłabione wypadające podciągamy co 1-1,5 miesiąca, 

– włosy średniej grubości, zdrowe podciągamy do 2-3 miesiące, 

– włosy grube, zdrowe podciągamy co 4 miesiące.

Więcej o podciąganiu włosów znajdziesz tutaj:

Jeśli masz ochotę skorzystać z autorskiej metody przedłużania włosów w Hollywood Hair, umów się na wizytę już dziś. Czekamy na Ciebie!

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X