Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Jak wybrać odpowiedni kolor przedłużeń dla swoich włosów?

Jak wybrać odpowiedni kolor przedłużeń dla swoich włosów?

Przedłużanie włosów to świetny sposób na zmianę fryzury, ale jak wybrać odpowiedni kolor przedłużeń dla swoich włosów? Dobrze dobrany kolor jest kluczowy, aby stworzyć naturalny i harmonijny wygląd. W tym artykule przedstawiamy kilka porad, które pomogą Ci wybrać odpowiedni kolor włosów.

Określ swój kolor włosów

Przedłużenia powinny pasować do koloru Twoich włosów, dlatego ważne jest, aby dokładnie określić swój kolor. Najlepiej zrobić to w naturalnym świetle, bez sztucznego oświetlenia, aby uzyskać jak najdokładniejszy wynik.

Konsultuj się z profesjonalistami

Jeśli nie jesteś pewien, jaki kolor przedłużeń będzie dla Ciebie najlepszy, warto skonsultować się z fryzjerem lub stylistą. Profesjonalista może pomóc Ci wybrać idealny kolor na podstawie Twojego koloru włosów, cery i stylu życia.

Image

Wypróbuj kilka odcieni przedłużeń

Zanim zdecydujesz się na konkretny kolor przedłużeń, warto wypróbować kilka różnych odcieni. Możesz wybrać kilka kolorów i porównać je ze swoimi włosami, aby zobaczyć, który najbardziej pasuje.

O czym jeszcze pamiętać?

Oprócz koloru włosów, warto również zwrócić uwagę na ich strukturę i rodzaj. Na rynku dostępne są przedłużenia wykonane z naturalnych włosów oraz z syntetycznych materiałów. Przedłużenia naturalne są droższe, ale lepiej imitują naturalny wygląd włosów, są bardziej elastyczne i łatwiej się z nimi pracuje. Z kolei przedłużenia syntetyczne są tańsze, ale mogą wyglądać mniej naturalnie i wymagają ostrożniejszej pielęgnacji.

 Image

Kolor włosów a metoda przedłużania

Ważne jest również, aby dobrać odpowiednią metodę przedłużania, która będzie odpowiednia dla danego rodzaju włosów. Autorska metoda Hollywood Hair hh keratin mini bondes pozwala na precyzyjne dobranie pasm włosów przedłużanych bez farbowania naturalnych włosów, dzięki czemu nie musisz martwić się o kolor, specjaliści Hollywood Hair, dobiorą idealny, mieszając kilka różnych odcieni włosów przedłużanych.

Podsumowanie

Wybieranie odpowiedniego odcienia przedłużeń włosów może być trudne, ale pamiętaj, że kluczem do uzyskania naturalnego wyglądu jest dobór odcienia bliskiego kolorowi twoich naturalnych włosów. W przypadku wątpliwości zawsze skonsultuj się ze stylistą fryzjerstwa lub specjalistą od przedłużeń włosów, którzy pomogą ci wybrać najlepszą opcję. Wypróbowanie kilku opcji przed dokonaniem ostatecznego wyboru również może być pomocne.

Kontynuuj czytanie

Już we wrześniu otworzymy dwa nowe salony w Lublinie i w Łodzi

Już we wrześniu otworzymy dwa nowe salony w Lublinie i w Łodzi

Kontynuuj czytanie
REGULAMIN KONKURSU „Gra - giveaway”

REGULAMIN KONKURSU „Gra - giveaway”

Kontynuuj czytanie
Jak zregenerować włosy po ściągnięciu włosów przedłużanych?

Jak zregenerować włosy po ściągnięciu włosów przedłużanych?

Kontynuuj czytanie

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X