Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Już we wrześniu otworzymy dwa nowe salony w Lublinie i w Łodzi

Już we wrześniu otworzymy dwa nowe salony w Lublinie i w Łodzi

Spieszymy do Was z fantastyczną wiadomością! Po wakacjach uruchomimy nowe salony – tym razem w Lublinie i w Łodzi. Będą to kolejno jedenasty i dwunasty salon działający pod szyldem naszej marki. Po raz pierwszy w historii zamierzamy otworzyć te placówki równocześnie, tym samym przyspieszając naszą ekspansję oraz dając Wam możliwość skorzystania z usług w kolejnych lokalizacjach na mapie Polski. Czy Wy też nie możecie się doczekać tak jak my? 

Image

W maju tego roku wystartowaliśmy z dziesiątym, jubileuszowym salonem w Szczecinie. Bardzo cieszy nas odzew od klientek z woj. zachodniopomorskiego, które przesyłają nam wiele pozytywnych wiadomości, z których jasno wynika, że długo czekały na nasz szczeciński salon. Nie zwalniamy tempa i już zapraszamy Was do nowych placówek, które rozpoczną działalność we wrześniu. 

 Po raz pierwszy w naszej historii zamierzamy otworzyć dwa salony równocześnie. Tym razem padło na Lublin i Łódź, ponieważ mieliśmy bardzo duży odzew od kobiet, które w tych lokalizacjach chciałyby skorzystać z naszych usług. Zawsze staramy się wychodzić klientkom naprzeciw, stąd podjęliśmy decyzję o dalszej ekspansji naszej marki w Polsce i uruchomieniu kolejnych salonów – mówi Klaudia Duszyńska, założycielka Hollywood Hair. 

Image

Tradycyjnie w naszych nowych salonach poza przedłużaniem włosów czy doradztwem trychologicznym, zaoferujemy Wam własne kosmetyki, suplementy i akcesoria do włosów, takie jak lokówki, suszarki i prostownice. Nasze portfolio aktualnie liczy około stu produktów. W przyszłości będzie ich jeszcze więcej. Wszystko z myślą o Was. 😊 

Już możemy Wam zdradzić, że w naszych planach jest otwieranie kolejnych salonów. O szczegółach będziemy jeszcze informować.