Na Instagramie śledzi ją już 270 tys. followersów, jest znaną businesswoman i kobietą sukcesu. Prowadzi sieć salonów „Hollywood Hair”, a do tego wszystkiego jest też spełnioną żoną i mamą dwóch synków. Klaudia Duszyńska opowiedziała o sobie w podcaście wideo, który można już oglądać na You Tube. Jest to pilot cyklu „Hollywood Hair Inspirations”, w którym przedsiębiorczyni ma zamiar gościć ciekawych gości i poruszać tematy związane z przedłużaniem włosów, pielęgnacją i szeroko pojętym wellbeingiem. A ponieważ historia Klaudii Duszyńskiej jest tym, co – obok autorskiej metody przedłużania włosów – najbardziej interesuje fanki jej działalności, założycielka „Hollywood Hair” postanowiła odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się w sieci pytania dotyczące jej osoby. 

Nie jestem fryzjerem i nie uczyłam się tego zawodu w szkole. Moim pierwszym biznesem było projektowanie odzieży. Miałam własną szwalnię, produkcję, sprzedaż na cały świat i wiele zaufanych klientek. – zdradziła Kaludia Duszyńska. – Ale zrodził się nowy pomysł. Tak naprawdę wyszło to z rozmowy. Ponieważ sama przedłużałam sobie włosy, chodziłam do różnych salonów, testowałam różne metody, ale nigdy nie byłam zadowolona. Zawsze były tam jakieś błędy, coś mi się tam nie podobało – jakość włosów, wielkość łączeń… Pewnego razu porozmawiałam z moim mężem, Adamem, i powiedziałam, że mam z tym problem. A wtedy on stwierdził – a dlaczego ty się tym nie zajmiesz, jeśli nie ma takiej osoby, która potrafi to dobrze zrobić? 

Reszta jest już historią! Klaudia Duszyńska postanowiła założyć swój salon, wprowadziła w nim autorską metodę przedłużania włosów i rozkręciła biznes tak, że pokochały go kobiety w całej Polsce, w tym wiele gwiazd. Z usług „Hollywood Hair” klientki mogą korzystać w siedmiu salonach zlokalizowanych w Warszawie, Sopocie, Krakowie, Poznaniu, a już niebawem we Wrocławiu i w… hiszpańskiej Marbelli. Ale biznes Klaudii Duszyńskiej to nie tylko usługi przedłużania włosów. To również usługi trychologiczne i szeroka gama produktów do pielęgnacji włosów. Każda klientka, która decyduje się na wizytę w „Hollywood Hair” może liczyć na kompleksową i profesjonalną usługę szytą na miarę.

Co jeszcze zdradziła Klaudia Duszyńska w „Hollywood Hair Inspirations”? Zapraszamy do obejrzenia wideo!