Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie włosów – keratynowe czy laserowe?

Przedłużanie włosów – keratynowe czy laserowe?

Naszym zdaniem zmiana zaczyna się od głowy – dosłownie i w przenośni. Nie znamy się na psychologii, ale wiemy, jak zmienić Twoją głowę nie do poznania! Przedłużanie włosów jest nie tylko modne – jest pożądane, a w niektórych sytuacjach doczepiane włosy tuszują niedoskonałości wynikające z kondycji włosa czy przebytych chorób. Jaki wariant wybrać – przedłużanie włosów keratynowe czy laserowe?

Zacznijmy od najważniejszego – po co przedłużać włosy?

Co nam daje przedłużanie włosów? Naprawdę sporo! Jeśli znudziła Ci się dotychczasowa fryzura i nie chcesz długo czekać, aż Twoje włosy odrosną, możesz doczepić piękne naturalne pasma. Gdy Twoją zmorą są włosy cienkie, pozbawione puszystości, a marzy Ci się większa objętość – skuś się na doczepiane włosy.Nie zapominajmy, że przedłużanie włosów dla wielu kobiet to jedyna szansa na normalny wygląd. Przebyte choroby, wypadanie włosów, łysienie plackowate – to wszystko sprawia, że nasza głowa nie prezentuje się tak, jakbyśmy tego chciały. Rozwiązaniem jest m.in. doczepianie włosów – muszą być ku temu spełnione pewne warunki, ale o tym opowiemy szerzej innym razem. Zachęcamy do skorzystania z usług trychologicznych w naszym salonie, gdzie możesz poddać się specjalnym zabiegom dla skóry głowy.

Image

Włosy przed i po przedłużaniu

Przedłużanie laserowe – na czym polega?

Przedłużanie laserowe jest rozwiązaniem stosunkowo nowym. Obecnie niewiele jest salonów, które mogą pochwalić się stosowaniem tej metody ze względu na trudność wykonania samej procedury. 

Laserowe przedłużanie włosów polega na tym, że włosy naturalnie rosnące na głowie są łączone z doczepianymi pasmami za pomocą polimerowych nanołączeń – są one cieńsze i przez to mniej widoczne. Zaletą tej metody jest możliwość doczepiania krótkich pasm. Do wad można zaliczyć cenę zabiegu, a także czas trwania całej procedury – ok. 3h. Ściąganie przedłużeń jest możliwe tylko przy zastosowaniu specjalnego removera. Podciąganie odbywa się co 4-6 miesięcy.

Image

Autorska technika przedłużania Hollywood Hair HHKeratinMiniBonds

Przedłużanie keratynowe – coś, na czym znamy się nie od dziś!

Przedłużanie włosów metodą keratynową polega na łączeniu pasm włosów doczepianych z naturalnymi za pomocą keratynowych zgrzewów. Keratyna jest rozgrzewana przy użyciu zgrzewarki, a następnie formowana na włosach klientki w niewielki, mało widoczny zgrzew.

Image

Włosy przedłużane po chemioterapii

W naszych salonach stosujemy właśnie metodę keratynowego przedłużania włosów. Znamy się na tym tak dobrze, że opracowaliśmy własną, autorską metodę HH Keratin mini bondes, dzięki której otrzymujesz pasma wielokrotnego użytku, a Twoje naturalne włosy nie ulegną wysuszeniu. Ręczne formowanie drobnych i jednocześnie wyjątkowo mocnych zgrzewów gwarantuje, że nie naruszysz struktury włosa, a Twój nowy look będzie obłędny!

Podciąganie włosów przedłużanych odbywa się co 1,5-4 miesiące, w zależności od kondycji włosa – przy włosach łamliwych podciąganie należy wykonywać częściej.Jeśli szukasz profesjonalnego salonu, który stworzy dla Ciebie piękną fryzurę przy wykorzystaniu keratynowego przedłużania włosów oraz pomoże dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji włosów przedłużanych – nie mogłaś trafić lepiej! Odwiedź jeden z naszych salonów Hollywood Hair ,  i zmień swoją fryzurę nie do poznania!

Image

Kontynuuj czytanie

Pielęgnacja włosów przedłużonych – jak prawidłowo o nie dbać?

Pielęgnacja włosów przedłużonych – jak prawidłowo o nie dbać?

Kontynuuj czytanie
Witamy w Bydgoszczy!

Witamy w Bydgoszczy!

Kontynuuj czytanie
Sen – Twój naturalny kosmetyk

Sen – Twój naturalny kosmetyk

Kontynuuj czytanie

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X