Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie włosów w Hollywood Hair, odpowiadamy na Wasze pytania

Przedłużanie włosów w Hollywood Hair, odpowiadamy na Wasze pytania

W HollywoodHair zebraliśmy dla Was w jednym miejscu najczęściej zadawane przez Was pytania dotyczące usługi przedłużania włosów. Wierzymy, że udzielone odpowiedzi rozwieją wszelkie Wasze wątpliwości.

Rodzaje włosów

W tej części udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące oferowanych produktów – włosów do przedłużania stylizacji.

Oferujecie włosy syntetyczne czy naturalne?

HollywoodHair w swojej ofercie posiadamy wyłącznie naturalne włosy. Nie zaopatrujemy się we włosy syntetyczne. Mamy sprawdzonych i pewnych dostawców, od których kupujemy włosy zadbane, zdrowe, najlepszej jakości. Prowadzimy również skup włosów, gdzie można przyjść osobiście ściąć i sprzedać włosy.

Jaki rodzaj włosów naturalnych macie w ofercie?

Do wyboru są włosy słowiańskie lux oraz dziewicze. Włosy słowiańskie są farbowane, dostępne w różnych odcieniach – aby najlepiej dopasować je do włosów właściwych (czyli Waszych). Natomiast włosy dziewicze pozyskiwane są najczęściej od dzieci – są delikatniejsze i niefarbowane.

Jakie długości są dostępne?

Najkrótsze dostępne długości to ok. 35 cm, najdłuższe – nawet 100 cm. Szczegóły zajdziesz tutaj. Warianty najdłuższe są trudniej dostępne, dlatego przed udaniem się do naszego zakładu najlepiej zadzwonić i zapytać o dostępność interesującej Cię długości.

Czy przedłużane włosy można dowolnie stylizować i farbować?

Tak, nasze włosy możesz farbować, układać, kręcić, prostować. W przypadku stylizacji pamiętaj jednak, aby zapewnić włosom ochronę termiczną – przy użyciu sprayu termoochronnego. Nie zalecamy rozjaśniać włosów.

Czy mogę tylko zagęścić włosy?

Tak. Stosowana przez nas metoda przedłużania HH Keratin mini bondes pozwala również tylko zagęścić włosy do długości własnych. Często podejmujemy się trudnych przypadków tj rekonstrukcja boków i grzywki.

Czy mogę przedłużać włosy po chemioterapii?

Tak, jeśli Twoje włosy są już odpowiedniej długości i nadmiernie nie wypadają.

Przygotowanie do wizyty

Do wizyty nie należy się specjalnie przygotowywać, włosy oczyszczamy na miejscu.

Czy przedłużanie włosów jest dla wszystkich?

Przeciwwskazaniem do zabiegu przedłużania włosów jest nadmierne wypadanie włosów oraz choroby skóry głowy. Bardzo ważne jest również pozytywne nastawienie do zabiegu i brak lęku przed utratą włosów.

Boje się, że przedłużanie włosów może mi zaszkodzić

Jeśli nie jesteś pewna czy przedłużanie włosów jest dla Ciebie (masz obawy, strach) – przed umówieniem wizyty udaj się na konsultację z trychologiem, dermatologiem, psychiatrą lub innym lekarzem specjalistą, który wyda decyzję i udzieli zgody.

Jaką metodą przeprowadza się zabieg?

HollywoodHair stosuje metodę HH Keratin mini bondes. To autorska metoda, w której ręcznie formujemy niewielkie, mocne i bardzo wytrzymałe zgrzewy z naturalnej keratyny najlepszej jakości. Keratyna nie niszczy struktury włosa, a same pasma dzięki temu są wielokrotnego użytku. Więcej informacji o metodzie HH Karatin mini bondes znajdziesz tutaj.

Ile trwa zabieg przedłużania włosów?

W zależności od oczekiwanej gęstości zabieg trwa średnio 2-3 godziny. Zabieg ten może wynieść jednak nawet do 6 godzin – wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Umów się na konsultację, aby dowiedzieć się więcej.

Czy muszę myć głowę przed zabiegiem?

Do salonu prosimy przychodzić zawsze w czystych włosach, przed zabiegiem są ponownie oczyszczane specjalnymi kosmetykami . Po wykonaniu usługi przedłużania nie należy myć włosów przez co najmniej 48 godzin.

Pielęgnacja

Jak prawidłowo pielęgnować włosy, dowiesz się z naszych tutoriali na kanale Youtube Hollywood Hair oraz tutaj

Po jakim czasie od założenia włosów mogę je umyć?

Pierwsze mycie włosów po zabiegu można wykonać najwcześniej po 48 godzinach.

Czy mogę spinać włosy?

Przez 7 dni od założenia włosów nie należy spinać ich w wysoką kitę, aby nie naciągać włosów i nie podrażnić skóry głowy. Do snu zalecamy wiązać włosy w dwa kucyki lub dwa luźne warkocze.

Jak myć włosy?

Włosy myjemy co 1-3 dni wyłącznie w pozycji pionowej. Używamy polecanych szamponów, odżywek i masek marki Hollywood Hair. Nie plączemy włosów podczas mycia – dokładnie masujemy skórę głowy opuszkami palców. Następnie bardzo dokładnie wypłukujemy kosmetyki z włosów. Po myciu włosy można zawinąć w turban przy pomocy ręcznika, aby je osuszyć, a następnie wysuszyć.

Czy mogę spać z wilgotnymi/mokrymi włosami?

Przed snem włosy należy dokładnie wysuszyć. Nie kładziemy się z wilgotnymi czy mokrymi włosami. Może to spowodować liczne splątania i problemy z rozczesywaniem włosów.

Jak prawidłowo suszyć włosy?

Przed suszeniem należy dokładnie rozczesać włosy oraz użyć termoochrony. Następnie suszymy włosy suszarką od góry do dołu, równocześnie je czesząc. Jak to zrobić ? kliknij tutaj  ( link youtube ) 

Jak pielęgnować włosy?

Sukcesem prawidłowej pielęgnacji jest dobór odpowiednich, bezpiecznych kosmetyków takich jak kosmetyki Hollywood Hair – które są przystosowane do włosów przedłużanych, aby wspierać ich jakość oraz żywotność.

Jak czesać włosy?

Włosy należy dokładnie rozczesywać od nasady 1-2 razy dziennie, przed kąpielą oraz po kąpieli i wstępnym osuszeniu ręcznikiem. Zalecamy używanie szczotki Hollywood Hair, która dokładnie rozczesuje przestrzenie międzyzgrzewowe. Raz na 2 tygodnie sprawdź łączenia palcami, w razie potrzeby odseparuj je od siebie.

Kiedy udać się na podciąganie włosów?

Na podciąganie umawiamy się od 1,5 do 4 miesięcy w zależności od kondycji i grubości włosów naturalnych . O samym procesie podciągania przeczytasz tutaj.

Gwarancja

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja opieki nad włosami obejmuje bezpłatne wizyty kontrolne oraz poprawki, porady, szybki kontakt i wsparcie. Ponadto założymy pasemka, które spadły, oraz przełożymy niewygodne pasemka. 

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X