Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Rodzaje Włosów na jakich pracujemy w Hollywood hair

Rodzaje Włosów na jakich pracujemy w Hollywood hair

Hollywood Hair jako sieć salonów z wieloletnim doświadczeniem w przedłużaniu włosów , posiadamy sprawdzonych dostawców oraz skupy, z którymi współpracujemy długofalowo. Dzięki czemu skupujemy włosy wyłącznie najlepszej jakości, aby zapewnić naszym klientkom najwyższy standard usług. 

Własny SKUP WŁOSÓW , który prowadzimy w miastach : Warszawa, Poznań, Kraków, Sopot jest naszym źródłem włosów dziewiczych. Samodzielnie selekcjonujemy i na miejscu ścinamy włosy : niefarbowane, zdrowe i najlepszej jakości. 

Obserwuj nasz profil na instagramie : @skupwlosow_hollywoodhair 

Na jakich włosach pracujemy ? 

Image

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE LUX

Włosy najlepszej jakości, cięte prosto z głowy, farbowane lub rozjaśniane. Pochodzą od kobiet z krajów słowiańskich takich jak : Polska, Ukraina, Białoruś czy Rosja. Ten typ włosa idealnie współgra z włosami Polek, ze względu na swoją podatną strukturę i różnorodność. Słowiańskie lux charakteryzują się też najlepszą jakością, gdyż są to włosy wyselekcjonowane pod tym kątem. 

Włosy słowiańskie lux dzielimy na struktury : 

FALOWANE

czyli włosy o strukturze puszącej i porowatej. Po umyciu mogą wyschnąć same pozostawiając „surferski” styl. Ten rodzaj jest też podatny na stylizacje, włosy można prostować, kręcić i układać. Polecany dla kobiet, których naturalne włosy są wysoko i średnio porowate oraz falowane. 

Image

PROSTE/PODATNE

włosy różnorodne, dopasowujące się do większości struktur. Po wyschnięciu są proste i delikatnie puszące. Najlepiej układać je na szczotkę dla uzyskania efektu gładkich i błyszczących włosów. Polecane dla kobiet, które wolą efekt prostych włosów i częściej je stylizują.

Image

KRĘCONE

włosy wysoko porowate o różnorodnym skręcie. Jeśli zależy Ci na tej strukturze, przed umówieniem wizyty upewnij się o ich dostępności.

Image

WŁOSY DZIEWICZE 

Image

Są to włosy POLSKIE cięte prosto z głowy, nie poddawane żadnym obróbkom, nie farbowane. Charakteryzują się najlepszą z istniejących jakości, każda kitka pochodzi z jednej głowy. 

Najczęściej występują w kolorze ciemnego blondu w długościach 40-50 cm. Jeśli zdecydujesz się na ten typ włosa , upewnij się, że Twoja wymarzona długość będzie dostępna podczas wizyty. 

Dostępne kolory i długości

Wlosy słowiańskie lux są dostępne w każdym salonie w wielu odcieniach i długościach 45-70 cm. Nie musimy ich zamawiać pod klientkę. 

*pamiętaj, aby wcześniej nas powiadomić, jeśli kolor Twoich włosów jest nietypowy i chciałbyś włosy powyżej 70 cm 

Włosy dziewicze są dostępne w długościach 35-45 cm w odcieniach ciemnego blondu. Dłuższe włosy w innych odcieniach pojawiają się rzadziej. Śledź nasz instagram @hollywoodhairwarsaw , aby móc zarezerwować, gdy tylko się pojawią.

Klaudia Duszyńska, 

ekspert, trycholog.

Pozdrawiamy, 

Hollywood Hair 

+48 578 903 292

Kontynuuj czytanie

Jakie są metody przedłużania włosów?

Jakie są metody przedłużania włosów?

Kontynuuj czytanie
Witamy w Bydgoszczy!

Witamy w Bydgoszczy!

Kontynuuj czytanie
Przedłużanie włosów okiem specjalisty. Czy i kiedy trycholog zaleca zagęszczanie/przedłużanie włosów?

Przedłużanie włosów okiem specjalisty. Czy i kiedy trycholog zaleca zagęszczanie/przedłużanie włosów?

Kontynuuj czytanie

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X