Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Rodzaje Włosów na jakich pracujemy w Hollywood hair

Rodzaje Włosów na jakich pracujemy w Hollywood hair

Hollywood Hair jako sieć salonów z wieloletnim doświadczeniem w przedłużaniu włosów , posiadamy sprawdzonych dostawców oraz skupy, z którymi współpracujemy długofalowo. Dzięki czemu skupujemy włosy wyłącznie najlepszej jakości, aby zapewnić naszym klientkom najwyższy standard usług. 

Własny SKUP WŁOSÓW , który prowadzimy w miastach : Warszawa, Poznań, Kraków, Sopot jest naszym źródłem włosów dziewiczych. Samodzielnie selekcjonujemy i na miejscu ścinamy włosy : niefarbowane, zdrowe i najlepszej jakości. 

Obserwuj nasz profil na instagramie : @skupwlosow_hollywoodhair 

Na jakich włosach pracujemy ? 

Image

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE LUX

Włosy najlepszej jakości, cięte prosto z głowy, farbowane lub rozjaśniane. Pochodzą od kobiet z krajów słowiańskich takich jak : Polska, Ukraina, Białoruś czy Rosja. Ten typ włosa idealnie współgra z włosami Polek, ze względu na swoją podatną strukturę i różnorodność. Słowiańskie lux charakteryzują się też najlepszą jakością, gdyż są to włosy wyselekcjonowane pod tym kątem. 

Włosy słowiańskie lux dzielimy na struktury : 

FALOWANE

czyli włosy o strukturze puszącej i porowatej. Po umyciu mogą wyschnąć same pozostawiając „surferski” styl. Ten rodzaj jest też podatny na stylizacje, włosy można prostować, kręcić i układać. Polecany dla kobiet, których naturalne włosy są wysoko i średnio porowate oraz falowane. 

Image

PROSTE/PODATNE

włosy różnorodne, dopasowujące się do większości struktur. Po wyschnięciu są proste i delikatnie puszące. Najlepiej układać je na szczotkę dla uzyskania efektu gładkich i błyszczących włosów. Polecane dla kobiet, które wolą efekt prostych włosów i częściej je stylizują.

Image

KRĘCONE

włosy wysoko porowate o różnorodnym skręcie. Jeśli zależy Ci na tej strukturze, przed umówieniem wizyty upewnij się o ich dostępności.

Image

WŁOSY DZIEWICZE 

Image

Są to włosy POLSKIE cięte prosto z głowy, nie poddawane żadnym obróbkom, nie farbowane. Charakteryzują się najlepszą z istniejących jakości, każda kitka pochodzi z jednej głowy. 

Najczęściej występują w kolorze ciemnego blondu w długościach 40-50 cm. Jeśli zdecydujesz się na ten typ włosa , upewnij się, że Twoja wymarzona długość będzie dostępna podczas wizyty. 

Dostępne kolory i długości

Wlosy słowiańskie lux są dostępne w każdym salonie w wielu odcieniach i długościach 45-70 cm. Nie musimy ich zamawiać pod klientkę. 

*pamiętaj, aby wcześniej nas powiadomić, jeśli kolor Twoich włosów jest nietypowy i chciałbyś włosy powyżej 70 cm 

Włosy dziewicze są dostępne w długościach 35-45 cm w odcieniach ciemnego blondu. Dłuższe włosy w innych odcieniach pojawiają się rzadziej. Śledź nasz instagram @hollywoodhairwarsaw , aby móc zarezerwować, gdy tylko się pojawią.

Klaudia Duszyńska, 

ekspert, trycholog.

Pozdrawiamy, 

Hollywood Hair 

+48 578 903 292

Kontynuuj czytanie

Jakie są metody przedłużania włosów?

Jakie są metody przedłużania włosów?

Kontynuuj czytanie
Nasza aplikacja już dostępna!

Nasza aplikacja już dostępna!

Kontynuuj czytanie
Przedłużanie włosów okiem specjalisty. Czy i kiedy trycholog zaleca zagęszczanie/przedłużanie włosów?

Przedłużanie włosów okiem specjalisty. Czy i kiedy trycholog zaleca zagęszczanie/przedłużanie włosów?

Kontynuuj czytanie

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X