Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Zabieg przedłużania włosów – dla kogo? Przeciwwskazania – o tym warto wiedzieć!

Zabieg przedłużania włosów – dla kogo? Przeciwwskazania – o tym warto wiedzieć!

Przedłużanie włosów pozwala odmienić nasz look, podbudować samoocenę i poprawić samopoczucie. To zabieg, na który decyduje się coraz więcej Polek. W parę godzin zyskujesz fryzurę niczym z salonu – piękne, długie i zadbane włosy, nawet jeśli jeszcze wczoraj Twoje włosy ledwo sięgały podbródka. 😊 Czy każdy może przedłużyć włosy i jakie są przeciwwskazania do tego zabiegu?

Przedłużanie włosów – dla kogo?

Najprościej byłoby odpowiedzieć „praktycznie dla każdego”. Na przedłużanie włosów decydują się głównie kobiety, choć także panowie coraz chętniej pytają o tego rodzaju zabiegi. Każdy chce mieć piękną, zadbaną fryzurę. 

Image

Osoby z wypadającymi lub łamiącymi włosami często korzystają z zabiegów przedłużania włosów

Na doczepy decyduje się młodzież, a także kobiety dojrzałe. Wszystko zależy od naszych oczekiwań i kondycji włosa. Przedłużanie włosów jest zabiegiem nieco czasochłonnym, ale daje spektakularne rezultaty. Doczepy mogą zagęścić czuprynę albo wydłużyć długość włosów, gdy marzymy o długich pasmach, a nie chcemy czekać w nieskończoność, aż włosy same odrosną.

Na co zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o przedłużaniu włosów?

Przy podejmowaniu decyzji o przedłużaniu włosów kluczowa jest kondycja włosa. Być może wcześniej nawet nie zastanawiałaś się nad doczepami, ale trycholog zaproponował takie rozwiązanie?

Image

 

W Hollywood Hair oferujemy możliwość umówienia się na konsultację z trychologiem, który oceni stan Twoich włosów, przyjrzy się im bliżej i pomoże dobrać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne lub zastosować leczenie przed zapisem na zabieg przedłużania włosów. Pełną ofertę usług trychologicznych oraz cennik znajdziesz w zakładce cennik.

Przeciwwskazania do przedłużania włosów

Są sytuacje, w których nasi specjaliści od przedłużania włosów czy nawet sam trycholog nie podejmą się przedłużania włosów ze względu na słabą kondycję włosa lub inne przeciwwskazania. O czym konkretnie mowa? Kiedy nie zalecamy przedłużania włosów?

 • Nadmierne wypadanie włosów
  W pierwszej kolejności należy rozpoznać problem, odszukać przyczynę i podjąć leczenie. Włosy mogą wypadać z powodu niedoboru witaminy D3, w wyniku zaburzeń hormonalnych, złej diety czy utrzymującego się, silnego stresu. Mogą też być objawami ciężkich chorób.
 • Zła kondycja włosa
  Włosy łamliwe, kruche i rzadkie mogą nie utrzymać doczepów. W takiej sytuacji najpierw z pomocą trychologa pracujemy nad odbudową włosa.
 • Zapalenie skóry / zapalenie łojotokowe, widoczne podrażnienia skóry
  Takie objawy powinny zostać potraktowane jako alarm naszego organizmu, że coś jest nie tak i wymaga podjęcia konkretnych działań. Udajemy się do trychologa, który pomoże dobrać odpowiednie leczenie.
 • Obawy na tle psychologicznym
  Jeśli nie czujesz się pewna, czy zabieg przedłużania włosów jest dla Ciebie, omów swoje wątpliwości z psychologiem. Najważniejszy jest Twój komfort psychiczny.

Czy osoby po chemii mogą stosować doczepy?

Image

Włosy przedłużane po chemioterapii

Jeśli włosy przestały wypadać, zaczęły już odrastać, a ich kondycja jest dobra – nie są łamliwe, tylko mocne i silne – nie ma przeciwwskazań do stosowania przedłużanych włosów. Warunkiem jest tylko minimalna długość włosów właściwych, aby było na czym stosować doczepy.

Kontynuuj czytanie

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Kontynuuj czytanie
Witamy w Bydgoszczy!

Witamy w Bydgoszczy!

Kontynuuj czytanie
Przedłużanie włosów przed i po – jak się przygotować i jak pielęgnować włosy przedłużane?

Przedłużanie włosów przed i po – jak się przygotować i jak pielęgnować włosy przedłużane?

Kontynuuj czytanie

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X