Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Koszt przedłużania włosów – co wpływa na cenę? Jak zaoszczędzić?

Koszt przedłużania włosów – co wpływa na cenę? Jak zaoszczędzić?

Wiele z nas marzy o długich i lśniących włosach, najlepiej od razu. Nawet najlepsze preparaty na porost włosów nie są w stanie zdziałać cudów w ekspresowym tempie, dlatego coraz chętniej sięgamy po inne rozwiązania – przedłużanie włosów. W tym artykule dowiesz się, co wpływa na cenę przedłużania włosów i jak można zaoszczędzić na tej usłudze.

Rodzaj przedłużanych włosów

Przede wszystkim to rodzaj przedłużanych włosów w głównej mierze wpływa na koszt usługi. Włosy naturalne są droższe od syntetycznych. Ponadto, cena zależy także od długości i jakości włosów, a więc takich czynników jak ich gęstość, grubość i kolor. Wiadomo – im lepsza jakość, tym wyższa cena.

 

Image

 

Która technika przedłużania włosów jest najtańsza, a która najdroższa?

Technik przedłużania włosów jest wiele, każda z nich posiada swoje wady i zalety, różnią się także ceną. Najtańszą metodą jest przedłużanie włosów za pomocą klipsów. Ta metoda polega na przypinaniu pasemek do włosów naturalnych przy pomocy klipsów. Jest to zarazem jedna z najłatwiejszych metod, które można wykonywać nawet samodzielnie w domu, np. przed „wielkim wyjściem”.

Kolejną metodą jest przedłużanie włosów za pomocą mikrorignów, które umieszcza się na naturalnych włosach. Następnie przypina się do nich pasemka. To metoda, która może uszkodzić skórę głowy, często przez mocne naciągnięcie włosów oraz użycie metalowych ringów.

Najdroższą metodą jest przedłużanie keratynowe. Ta metoda polega na zakładaniu pasemek do włosów naturalnych przy pomocy keratyny. Jest to jedna z najtrwalszych metod, ale wymaga najwięcej czasu i doświadczenia, co oznacza wysoki koszt usługi. Autorska metoda Hollywood Hair hh keratin mini bondes daje możliwość indywidualnego

systemu przedłużania włosów, doboru koloru oraz techniki aplikacji. Ta metoda jest najbezpieczniejszą i najmniej widoczną metodą przedłużania włosów.

Przedłużanie włosów – metoda clip-in czy sew-in?

Metoda clip-in jest tańsza, ponieważ włosy są już gotowe do użycia i można je w nieskomplikowany sposób założyć, nawet samodzielnie w domu. Metoda sew-in wymaga już doświadczonego stylisty, który „zszyje” pasemka do naturalnych włosów.

Ta metoda jest bardziej trwała, ale także droższa od clip-in. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym artykule o metodach przedłużania włosów.

 

Image

 

Przedłużanie włosów a jakość – czy warto wydać więcej?

Końcowy efekt zależy w dużej mierze od jakości włosów przedłużanych, co wpływa także na koszt. Włosy wysokiej jakości będą wyglądały naturalnie i posłużą Ci przez dłuższy czas.

Pielęgnacja włosów przedłużanych – jak nie przepłacić?

Włosy przedłużone wymagają szczególnej pielęgnacji, aby zachowały swój naturalny wygląd i trwałość. Dlatego warto wybierać produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów przedłużanych.

Podsumowując, przedłużanie włosów może być kosztowne – to tak naprawdę zależy od wielu czynników. Więcej informacji znajdziesz w innym artykule o tym ile kosztuje przedłużanie włosów. Ważne, aby wybrać metodę przedłużania, która będzie dla nas odpowiednia. Wybierajmy wysokiej jakości włosy dla zachowania naturalnego i zdrowego wyglądu. Wybierając kosmetyki do pielęgnacji włosów przedłużanych kierujmy się przede wszystkim doświadczeniem marki kosmetycznej.

Kontynuuj czytanie

Dlaczego włosy przedłużane wypadają: przyczyny i rozwiązania

Dlaczego włosy przedłużane wypadają: przyczyny i rozwiązania

Kontynuuj czytanie
REGULAMIN KONKURSU „Wygraj metamorfozę dla swojej mamy

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj metamorfozę dla swojej mamy

Kontynuuj czytanie
Czy przedłużanie włosów niszczy włosy: mity i fakty

Czy przedłużanie włosów niszczy włosy: mity i fakty

Kontynuuj czytanie

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X