Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Jakie są metody przedłużania włosów?

Jakie są metody przedłużania włosów?

Przedłużanie włosów to zabieg, o którym jest ostatnio bardzo głośno w mediach. Od wielu lat stosują go gwiazdy, ale coraz częściej również kobiety, które chcą poddać się spektakularnej metamorfozie, zawalczyć o marzenia i podbudować swoją pewność siebie. To, że przedłużanie włosów daje niesamowite efekty, widać gołym okiem. Którą jednak metodę doczepiania włosów wybrać? Która z nich jest najlepsza, a przez to najbezpieczniejsza dla włosa? Odpowiadamy na te pytania!

Metody przedłużania włosów

Przedłużanie i zagęszczanie fryzury polega na doczepieniu do naturalnych włosów klientki pasm dobranych tak, by nie odróżniały się od tych naturalnych. Stosuje się w tym celu włosy sztuczne lub ludzkie, w zależności od preferencji osoby, która chce się poddać zabiegowi. W ciągu jednego spotkania z ekspertem można zagęścić włosy i przedłużyć je nawet o 100 cm! Która metoda przedłużania jest najlepsza? Na rynku spotkać się można z kilkoma sposobami, które mają swoje fanki. Postanowiliśmy przyjrzeć się im wszystkim.

Dostępne metody przedłużania włosów:

– keratynowa polega na przedłużaniu włosów na ciepło przy pomocy specjalnych keratynowych zgrzewek, 

– kanapkowa polega na przyklejaniu pasm włosów do silikonowych pasków, które następnie przykleja się do wydzielonej części włosów przy samej nasadzie.

– laserowa polega na połączeniu włosów syntetycznych z naturalnymi przy pomocy lasera,

– taśmowa polega na przyszywaniu pasm włosów do silikonowych pasków,

– ultradźwiękowa polega na stosowaniu fal ultradźwiękowych, które zlepiają pasma z naturalnymi włosami klientki, 

– pętelkowa polega na przedłużaniu włosów na hipoalergiczne pętelki, 

– japońska polega na wplataniu sztucznych włosów w naturalne za pomocą krótkiego i cieniutkiego warkoczyka,

– injection polega na przyczepianiu pasm do postawy imitującej skórę, a ta przyklejana jest do głowy,

– siateczkowa polega na wykorzystaniu naturalnych włosów, które przymocowane są do specjalnej siatki,

– clip on-off polega na przyczepianiu sztucznych pasm na taśmie za pomocą klamerek. Jest to rozwiązanie na chwilę, bo włosy można odpiąć w każdej chwili.

Przedłużanie włosów w Hollywood Hair

W najlepszym w Polsce salonie Hollywood Hair każda klientka poszukująca najwyższej jakości usług znajdzie coś dla siebie. Stosujemy autorską metodę przedłużania „HH Keratin mini bondes”, która pozwala nie tylko przedłużać, ale też zagęścić włosy do długości własnych. Ten bezpieczny zabieg polega na ręcznym formowaniu niewielkich, mocnych i bardzo wytrzymałych zgrzewów z naturalnej keratyny najlepszej jakości. Nie niszczy ona struktury włosa, a dzięki temu użyte podczas zabiegu pasma są wielokrotnego użytku. 

Włosy do zadań specjalnych

Warto też wspomnieć, że często podejmujemy się trudnych przypadków, m.in. rekonstrukcji boków, grzywki lub przedłużania włosów po chemioterapii (po konsultacji z lekarzem prowadzącym klientki). W swojej ofercie posiadamy wyłącznie naturalne włosy pochodzące od sprawdzonych dostawców. Oferujemy włosy „słowiańskie lux” oraz „dziewicze”. Te pierwsze są farbowane, dostępne w różnych odcieniach – aby najlepiej dopasować je do włosów naszych klientek. Natomiast dziewicze pochodzą zazwyczaj od dzieci – są delikatnie i niefarbowane. W Hollywood Hair możemy przedłużyć włosy o wybraną przez klientkę długość – od 35 do nawet 100 cm. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientek znajdziesz tutaj >>>

Jeśli zachęciliśmy Cię do skorzystania z naszej autorskiej metody przedłużania włosów, nie zwlekaj i umów się na wizytę już dziś! Spełnienie marzeń o pięknych i gęstych włosach jest w zasięgu ręki. Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Jak długo utrzymują się włosy po przedłużaniu?

Jak długo utrzymują się włosy po przedłużaniu?

Kontynuuj czytanie
Nasza aplikacja już dostępna!

Nasza aplikacja już dostępna!

Kontynuuj czytanie
Rodzaje Włosów na jakich pracujemy w Hollywood hair

Rodzaje Włosów na jakich pracujemy w Hollywood hair

Kontynuuj czytanie

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X