Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Przejdź do głównej zawartości

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, ile kosztuje przedłużanie włosów? Jak się przygotować na ten wydatek? Jakie inne koszty poza samym zabiegiem należy mieć na względzie, gdy zdecydujemy się już na doczepienie pasm? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tym artykule – zachęcamy do lektury!

Czy przedłużanie włosów jest kosztowne?

To, z jakim kosztem przyjdzie Ci się zmierzyć w przypadku przedłużania włosów, zależy od kilku czynników. Jeśli Twoje włosy są w kiepskiej kondycji, najpierw będzie potrzebna wizyta u trychologa, który dobierze odpowiednie kosmetyki, pielęgnację oraz ewentualne leki, dzięki którym Twoje włosy odbudują się i powróci ich blask. Cennik usług trychologicznych znajdziesz na naszym blogu.

Oczywiście, kluczowym kosztem jest sam zabieg – o tym nieco więcej w kolejnej części artykułu. Pamiętajmy także o dodatkowych usługach – podciąganiu, ściąganiu czy korektach. To są wydatki, z którymi musisz się liczyć, zanim podejmiesz decyzję o przedłużeniu włosów.

Ile kosztują doczepiane włosy?

Image

 

Ceny włosów na rynku są zróżnicowane. Najtańsze są dostępne włosy syntetyczne, jednak tutaj należy mieć na względzie, że cena jest adekwatna do jakości. Włosy syntetyczne powstają z tworzyw sztucznych. Te najtańsze rozpoznasz gołym okiem – błyszczące, sztywne, łatwo się plączą i niszczą. Nie nadają się też do stylizacji gorącym powietrzem. Włosy syntetyczne z górnej półki mogą być poddawane obróbce termicznej, ale naszym zdaniem lepiej zainwestować we włosy naturalne. 

Najtańsze włosy syntetyczne kosztują od 10 zł za pasmo 35 cm. Za produkt lepszej jakości zapłacisz ok. 80-90 zł za pasmo do 60 cm. W sklepach oferowane są także gotowe plecione koki (35-50 zł) czy opaski z warkoczem (ok. 70 zł). W Hollywood Hair stawiamy na naturalne piękno, dlatego w naszych salonach nie znajdziesz włosów syntetycznych.

Ceny włosów w Hollywood Hair

Włosy słowiańskie lux 40-65 cm 26-30 zł/gram
Włosy lux 70 cm 33 zł/gram
Włosy lux 80 cm 35 zł/gram
Włosy dziecięce 35-40 cm 30-35 zł/gram

Włosy naturalne – ile kosztują?

Image

 

W kwestii włosów naturalnych na cenę wpływają 2 czynniki:

  • długość pasm,
  • rodzaj włosów.

Pasma można wybrać od 45 cm w górę. Cenę podaje się za gram włosów. Za włosy o długości 45 cm zapłacisz średnio między 26 a 35 zł za gram. Kwota za dłuższe włosy będzie uzależniona od oczekiwań klientki i w tym wypadku zwykle ustalana jest indywidualnie.

 

Image

 

W przypadku rodzaju włosów klientka decyduje, czy zależy jej na włosach zwykłych, słowiańskich czy dziewiczych. Najdroższe będą te ostatnie. Zwykłe włosy w przeszłości były poddawane różnym zabiegom chemicznym oraz farbowaniu. Włosy słowiańskie to głównie włosy rosyjskie i polskie (przeważnie blond), poddane drobnej obróbce. Włosy dziewicze z kolei są jedynie oczyszczane, nigdy nie były farbowane i traktowane ciężką chemią – można je poddać koloryzacji, prostować i kręcić. 

 

Image

 

Za włosy słowiańskie o długości między 40 a 65 cm zapłacisz średnio 26-30 zł za gram. Włosy dziewicze dostępne na zamówienie – cena jest ustalana indywidualnie. Znalezienie odpowiedniej „dawczyni” może troszkę potrwać.Niektóre salony oferują także włosy dziecięce. W Hollywood Hair za włos dziecięcy 35-40 cm zapłacisz ok. 30-35 zł za gram. Pełny cennik dostępny tutaj.

Kontynuuj czytanie

Włosy doczepiane – najczęstsze błędy pielęgnacyjne. Na co uważać?

Włosy doczepiane – najczęstsze błędy pielęgnacyjne. Na co uważać?

Kontynuuj czytanie
Witamy w Bydgoszczy!

Witamy w Bydgoszczy!

Kontynuuj czytanie
Zabieg przedłużania włosów – dla kogo? Przeciwwskazania – o tym warto wiedzieć!

Zabieg przedłużania włosów – dla kogo? Przeciwwskazania – o tym warto wiedzieć!

Kontynuuj czytanie

Uwagi

Bądź pierwszy który skomentuje.
Wszystkie komentarze przed publikacją są moderowane.
X