Gwiazdy telewizji, sceny muzycznej, internetu, Youtube’a czy nawet TikToka to kobiety dbające o swój wizerunek, a w szczególności o włosy, które często ulegają metamorfozom i zmianom. Jakie gwiazdy kochają długie włosy i korzystają z przedłużania? 

Aktorki, influencerki i prowadzące programy TV

Praca w telewizji wymaga nienagannej fryzury, często zmienianej i dobieranej na potrzeby konkretnego show czy produkcji. Kto poddawał się metamorfozom w Hollywood Hair?

Anna-Maria Sieklucka

polska aktorka filmowa; zdobyła rozgłos rolą Laury Biel w filmie 365 dni

Olga Frycz

Maja Bohosiewicz

 

Sonia Bohosiewicz

 

Karolina Gilon

Patrycja Kazadi

 

 

Ola Kot

 

Malwina Wędzikowska

 

Magdalena Karwacka 

 

 

Monika Miller

 

Kto króluje na instagramie?

Uwielbiają zmiany fryzur i wizerunku. Często bawią się modą i uwieczniają to na zdjęciach. Ich kontent nie opiera się głównie na modzie czy urodzie, ale też innych wartościowych tematach, które przekazują na co dzień. Gościły u nas: 

 

Whatannawears czyli Anna Skura

Maffashion czyli Julia Kuczyńska

 

Mamaginekolog czyli Nikole Sochacki-Wójcicka

 

Katarzyna Nosowska

 

 

Pamela Stefanowicz z Fitlovers    

Ekipa Friza

Jeśli nie znacie najbardziej popularnej formacji influencerów, koniecznie sprawdźcie kim są. To grupa młodych, znanych i lubianych youtuberów i influencerów, którzy tworzą niesamowite rzeczy do Social Media. W tej grupie znajdują się m.in Weronika Sowa ( wersow), Marcysia Ryskala, Kasia Bożek (fusialka) , Marta Błoch (murcix) wszystkie dziewczyny uwielbiają długie, gęste włosy, a w uzyskaniu najlepszego efektu pomaga 

 

 

Tiktok – gwiazdy młodego pokolenia 

Są młode i popularne. Dziewczyny, które swoją pomysłowością i talentem podbijają TikToka i Social Media. W nagraniach i zdjęciach nieodłącznym elementem są włosy, kto zdecydował się na przedłużanie?

 

Martyna Pysia 

Zuzia Tonicka

 

Martyna Pysia i Fagataaa

Oliwia Misztal

 

Monika Kociołek

 

Pastelcaat