Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Skip to main content

Nasza aplikacja już dostępna!

Nasza aplikacja już dostępna!

Cieszymy się, że już możecie korzystać ze stworzonej przez nas aplikacji - jedynej takiej, jeśli chodzi o salony urody i przedłużania włosów w Polsce. Opracowaliśmy ją z myślą o Was i Waszym komforcie. Powstała ona przy zastosowaniu sztucznej inteligencji oraz technologii rozszerzonej rzeczywistości i pozwala nie tylko na wirtualne przymierzanie włosów, ale też umawianie wizyt w naszych salonach czy zakup naszych firmowych produktów. Zachęcamy do jej pobierania.

Nasze rozwiązanie to pierwsza w Polsce technologia umożliwiająca przymierzanie włosów poprzez wykorzystanie  technologii AR (rozszerzona rzeczywistość) i AL (sztuczna inteligencja). Dzięki innowacyjnemu narzędziu każda z Was może eksperymentować z własnym stylem i wyglądem. Co jeszcze czeka na Was w aplikacji?

- To swego rodzaju rewolucja na rynku salonów beauty i  przedłużania włosów. Dzięki zastosowaniu w niej AR, czyli rozszerzonej rzeczywistości, można wirtualnie przedłużyć włosy, zmienić ich kolor czy strukturę, a potem obejrzeć ten efekt w aplikacji w czasie rzeczywistym. Nasze narzędzie pozwala zobaczyć, jak dana osoba będzie wyglądać z nową fryzurą, zanim podejmie ostateczną decyzję. Dodatkowo w aplikacji przygotowaliśmy własny system rezerwacyjny. Jestem tym bardziej dumna, że zrobiliśmy to jako pierwsi. Wiele firm świadczących usługi jak my, korzysta z gotowych platform i nie tworzy własnych narzędzi. My się wyłamaliśmy i jestem przekonana, że była to właściwa decyzja - mówi Klaudia Duszyńska - założycielka Hollywood Hair.

Nasza darmowa aplikacja pozwala na umawianie spotkań, zarządzanie wizytami czy wirtualne przedłużanie i wybór włosów. Każdy jej użytkownik będzie posiadał swoją historię i kartę oraz będzie mógł zamówić produkty z naszego sklepu. W aplikacji znajduje się także quiz, na którego bazie można uzyskiwać informacje i porady na temat pielęgnacji włosów i rozwiązywania problemów z nimi związanych.

Naszą aplikację znajdziecie na AppStore i GoogleStore w Polsce i na Wyspach Brytyjskich. Mamy nadzieję, że spełni ona Wasze oczekiwania. Zapewniamy Wam profesjonalne wsparcie, najwyższej jakości produkty i niesamowitą wygodę. Dołączcie do nas już dziś i przekonajcie się, jak łatwe i przyjemne może być przedłużanie włosów oraz ich pielęgnacja.

Continue reading

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj metamorfozę dla swojej mamy

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj metamorfozę dla swojej mamy

Continue reading
Witamy w Bydgoszczy!

Welcome to Bydgoszcz!

Continue reading

Comments

Be the first to comment.
All comments are moderated before being published.
X